Menu Close

Parama

Parama vaikų lopšeliui-darželiui 

Nuoširdžiai dėkojame visiems vaikų tėveliams, jų giminaičiams, įstaigos darbuotojams 2020 metais skyrusiems lopšeliui-darželiui 1,2 gyventojų pajamų mokesčio paramą. Jūsų suteikiama parama leidžia mums kurti jaukesnę, turtingesnę, saugesnę ugdymo aplinką ir sėkmingai įgyvendinti išsikeltus ugdymo tikslus. Darželio tarybos nutarimu, dalis lėšų buvo skirta krepšinio aikštelės įrengimui. Jūsų geranoriškumo dėka lopšelio-darželio sąskaitoje šiuo metu yra 1808 Eur. Prašome paremti lopšelį-darželį ir ateityje. Mums labai svarbus ir reikalingas Jūsų pritarimas ir palaikymas. Jeigu esate dirbantis asmuo, 1,2 GPM paramą galima pervesti iki 2022 m. gegužės 1 d. už 2021 m.

Prašymo formą galite užpildyti internetu. Naudodamiesi savo internetine bankininkyste lengvai ir patogiai prisijungsite prie VMI (Valstybinės mokesčių inspekcijos) EDS (Elektroninio deklaravimo sistemos) ir užpildysite FR0512 (4 versija) formą.

Prašymas pildomas didžiosiomis spausdintomis raidėmis, o E4 laukelyje nurodykite kiek procentų (iki 1,2 proc.) ketinate pervesti paramai. Detali formos pildymo instrukcija VMI puslapyje.

Duomenys:

Vilkaviškio vaikų lopšelis-darželis „Buratinas“

Įstaigos kodas: 190479964

Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Buratinas“ bendruomenė

 

 

Skip to content