Menu Close

Maitinimas

Maloni žinia darželiui

Vadovaujantis Lietuvos higienos normos HN 15:2021 „Maisto higiena“, LR Sveikatos apsaugos ministro įsakymu patvirtintais „Vaikų maitinimo organizavimo tvarkos aprašo“ pakeitimais, reitinguojamos ir švietimo įstaigų valgyklos / virtuvės (ši reitingavimo sistema, jau yra įdiegta kavinėse ir restoranuose). Būklė vertinama balais, šie skiriamajame ženkle vaizduojami puodeliais: vienas puodelis – nepatenkinama higienos būklė, du – patenkinama, trys – vidutinė, keturi – gera, penki – puiki! Įstaigos matomose vietose klijuojami lipdukai, vaizduojantys kavos puodelius – kuo daugiau tokių puodelių, tuo geresnė higienos būklė tos mokyklos / darželio valgykloje.

Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Buratinas“ virtuvė gavo penkių puodelių įvertinimą. Džiaugiamės, kad mūsų įstaigoje ruošiamas maistas yra ne tik skanus, bet ir saugus, kokybiškas.

 

Vaikų maitinimas Vilkaviškio lopšelyje-darželyje organizuojamas ir mokestis apskaičiuojamas vadovaujantis Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos 2022 m. rugsėjo 30 d. sprendimu bei  Vaikų maitinimo organizavimo Vilkaviškio vaikų lopšelyje-darželyje „Buratinas“ tvarkos aprašu.

Vaiko dienos maitinimo kaina:

Lopšelio grupėse:

pusryčių – 0,70 Eur;

pietų – 1,70 Eur;

vakarienės – 0,70 Eur.

Darželio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse:

pusryčių – 0,75 Eur;

pietų – 1,80 Eur;

vakarienės – 0,75 Eur.

Nustatytas fiksuotas mėnesinis 10 Eur mokestis įstaigos reikmėms.

1 savaitė

2 savaitė

3 savaitė

„Darželiuose maistas gaminamas pagal 10 sveikos mitybos principų. Kokie jie?“

Pranešimą ir skundą dėl nesaugių ir (arba) nekokybiškų maisto produktų, netinkamų viešojo maitinimo įmonių teikiamų paslaugų pažeidimų galima palikti visą parą trumpuoju telefonu 1879 (paskambinus rinktis skaičių “3”) arba VMVT interneto svetainėje (https://vmvt.lt/skundu-formos).

 

 

Skip to content