Menu Close

Apie tai, kas matoma širdimi…

Kiekviena lopšelyje-darželyje praleista diena mums suteikia galimybę mokytis, džiaugtis, dalintis, patirti ir daryti gera kitiems.

Tęsdami kasmetinę tradiciją belaukiant gražiausių pavasario švenčių – Šv. Velykų, dailės studijos ugdytiniai, kartu su meninio ugdymo mokytoja Sandra, savo darbeliais pradžiugino sergančius vaikus. Vaikai ruošė Velykinius sveikinimus, gamino pavasarines dekoracijas, o mokytojos papuošė Vilkaviškio ligoninės Vaikų ligų skyriaus prieigas.

Socialinę akciją „Pradžiuginkime vieni kitus“ vykdo priešmokyklinės „Smalsiukų“ grupės ugdytiniai ir tęsia draugystę su kaimynystėje įsikūrusiais Grupinio gyvenimo namų gyventojais. Šįkart vaikai pasveikino gyventojus su artėjančiomis Šv. Velykomis, pradžiugindami juos savo kurtais sveikinimais, dovanojo po žvakelę – šviesos, šilumos ir bendrystės simbolį, deklamavo eilėraščius ir siuntė pavasarinius linkėjimus.

„Kartais mums atrodo, kad tai, ką darome, tik lašas jūroje. Bet jūra būtų mažesnė, jei jai trūktų to lašo“. ( Motina Teresė )

 

Socialinė pedagogė Vilma Brazauskienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content