Menu Close

Atvirų durų savaitė

Lopšelyje-darželyje vyko kasmetinės atvirų durų savaitės renginiai, dovanojantys pažinimą, naujus įspūdžius, bendravimo džiugesį ir teigiamas emocijas.

Pirmadienis. Penkiamečiai „Spindulėlių“, „Sveikuoliukų“ ir „Kiškučių“ grupių ugdytiniai susitiko su būsimomis priešmokyklinio ugdymo mokytojomis, susipažino su priešmokyklinių grupių aplinka, atliko užduotis, bendravo, žaidė.

Antradienis. Diena – ugdytinių tėvams / globėjams. Tėveliai pakviesti stebėti šokio, muzikos, dailės ir fizinio ugdymo pamokėles, bendrauti su lopšelio-darželio vadovais ir pagalbos mokiniui specialistais. Ikimokyklinių grupių vaikai sulaukė savo šeimos narių ugdomosiose veiklose.

Trečiadienis. Priešmokyklinių „Debesiukų“, „Kregždžiukų“ ir „Smalsiukų“ grupių mokiniai, būsimieji pirmokai, vyko į Vilkaviškio pradinę mokyklą, susipažino su mokymosi aplinka.

Ketvirtadienis. Diena – būsimiems ugdytiniams, tėvams / globėjams. Tądien pirmuosius žingsnelius lopšelyje-darželyje žengė 25 vaikučiai ir, lydimi savo tėvų, rinkosi muzikos salėje, kur jiems pramogą paruošė priešmokyklinės „Debesiukų“ grupės mokiniai, jų mokytoja R. Bartuškienė, bei meninio ugdymo mokytoja V. Dėdynienė. Mažieji kartu su tėveliais pasivaikščiojo po grupes, susipažino su ugdymosi aplinka ir mokytojomis. Raštinėje susitarta dėl lopšelio grupės lankymo pradžios, o būsimų ugdytinių tėvai pakviesti į pirmąjį susirinkimą dėl vaiko adaptacijos sėkmės, vyksiantį gegužės mėnesį.

Penktadienis – fizinio aktyvumo ir judesio diena. Vilkaviškio sporto ir pramogų centre savo jėgas išbandė ir sportinėje Lietuvos mažųjų žaidynių pramogoje dalyvavo „Boružiukų“, „Bitučių“, „Spindulėlių“, „Sveikuoliukų“, „Kiškučių“, „Debesiukų“, „Kregždžiukų“, „Smalsiukų“ grupių ugdytiniai ir visi sportui neabejingi lopšelio-darželio suaugusieji bendruomenės nariai.

 

Socialinė pedagogė Vilma Brazauskienė

 

Skip to content