Menu Close

Dirbtuvės „Laisvės paukštis“

„Laisvė – tai yra kažkas daugiau, ko net Dievas negali uždrausti žmogui, laisvė bei nepriklausomybė yra niekuo nepakeičiama vertybė, ji aukštesnė už gerovę“. (Adolfo Suarez)

Vasario 16-oji – valstybės atkūrimo diena, reikšminga kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį. Tai mūsų stiprybės diena, jungianti dabartį su praeitimi, neatsiejama nuo pagarbos savo tautos istorijai.

Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio ,,Buratinas“ bendruomenė minėdama Lietuvos valstybės atkūrimo dieną surengė dirbtuves ,,Laisvės paukštis“. Jų metu ugdytiniai, kartu su mokytojomis, gamino, karpė, lankstė, dekoravo įvairius paukštelius. Ši veikla skatino kalbėtis apie tautos vienybę, gimtąją kalbą, džiaugtis,  kaip smagu gyventi laisvoje šalyje – Lietuvoje. Pagaminti paukšteliai pasklido po visą įstaigą –  nutūpė grupių languos, mėnesėlio ir saulytės galerijose, muzikos salėje.

Tikimės, kad visą savaitę organizuotos veiklos palietė vaikų širdeles, skatino domėtis ir didžiuotis sava šalimi. Džiaugiamės ir dėkojame visiems dalyvavusiems dirbtuvėse ,,Laisvės paukštis“.

IUG mokytojos Agnė Vosylienė ir Sigita Plečkaitienė

Filmuką kūrė IUG mokytoja Aistė Mažeikienė

Skip to content