Jau nebe pirmi metai, kai lopšelio-darželio „Buratinas“ bendruomenė aktyviai dalyvauja Vilkaviškio rajono visuomenės sveikatos biuro inicijuotoje gražioje ir jautrioje akcijoje „PADOVANOK MAN ŠYPSENĄ“, skirtoje Pasaulinei ligonių dienai paminėti. Vaikų, suaugusiųjų, tėvelių su meile ir šiluma sukurtos ryškiaspalvės gėlės tradiciškai keliaus džiuginti sergančiųjų, juos slaugančių artimųjų, visų mūsų sveikata besirūpinančių medikų.
Minėdami šią dieną, nepraleidžiame progos su vaikais pasikalbėti apie sveiką gyvenseną, sveikatos stiprinimą, dvasines vertybes.
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja
Irma Norkevičienė