Menu Close

Su dviratuku olimpiniu taku 2024

Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Buratinas“ bendruomenė įgyvendina projektą ,,Augame olimpiečiais 2024“. Tęsiamos įstaigos fizinio ugdymo tradicijos, ugdomos ir puoselėjamos olimpinės vertybės.

Šiandien įstaigoje vyko sportinė pramoga ,,Su dviratuku olimpiniu taku 2024“. Apie 200 dalyvių (ugdytinių, tėvelių, mokytojų) įveikė tris „olimpines trasas“, kurios buvo parengtos pagal vaikų amžių ir galimybes.

Šventės pradžioje visus sveikino Olimpiukas ir Buratinas (mokytojos Irma Norkevičienė ir Agnė Vosylienė), kurie papasakojo apie svarbiausius sportinius šių metų įvykius ir artėjančias olimpines žaidynes Paryžiuje. Labai smagu, kad renginyje dalyvavo gausus būrys svečių (60 dalyvių) iš Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro.

Važiavome dviračiais, paspirtukais, triratukais, mašinomis; nevažiavusieji turėjo galimybę išbandyti savo jėgas judriosiose estafetėse ir krepšinio aikštelėje. Bendras šokis Draugystės aikštėje nuteikė prasmingai įsibėgėjančios vasaros sportiniam maratonui – būsimoms olimpinio projekto veiksenoms, kurios dar bus organizuojamos šią vasarą ir rudenį.

Visi projekto dalyviai buvo apdovanoti emblemomis ir arbūzais.

 

                                                        Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Alma Finagėjevienė

 

Skip to content