Menu Close

Fizinio aktyvumo dienos darželyje

Lapkričio 8–10 dienomis lopšelyje-darželyje vyko olimpinio projekto „Augame olimpiečiais“ paskutinieji aktyvūs užsiėmimai. Nuotaikingose žaidynėse su kiškiukais Olimpiukais (mokytojos Agnė Vosylienė, Irma Norkevičienė), dalyvavo jaunesniųjų grupių: „Drugelių“, „Varliukų-abėciukų“ , „Aitvarų“ , „Boružiukų“, „Bitučių“ komandos ir jų mokytojai. Ugdytiniai jėgas išbandė šešiose judriose veiklose. Netrūko juoko, klegesio, azarto, įveikiant sportines rungtis. Už pastangas visi mažieji sportininkai buvo apdovanoti medaliais, o mokytojams įteikti padėkos raštai.

Įstaigos suaugusieji dalyvavo kūno treniruotėje su kalanetikos instruktore Indre. Darbuotojai ne tik susipažino su kalanetikos istorija, atliko pratimus, skirtus kūno formavimui ir stiprinimui, bet ir išgirdo priežastis, kodėl į savo kasdienybę turėtų įsileisti kalanetikos treniruotes.

Fizinis aktyvumas teikia didžiulę naudą žmogaus sveikatai, o augančiam vaikui ypatingai reikšmingas. Augindami fiziškai raštingą vaiką, nuolat ieškome naujausių metodų ir priemonių, pasitelkiame įvairiausius fizinį aktyvumą skatinančius projektus, programas. Dalyvavimas LTOK projektuose ir vaikų ugdymas per sportą bei fizinį aktyvumą, grįstą olimpinėmis vertybėmis –draugyste, pagarba, tobulėjimu yra svarbus ir prasmingas.

 

                                                     Ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Irma Norkevičienė

Skip to content