Menu Close

Sėkmė programoje „eTwinning“

 

Vilkaviškio vaikų lopšeliui-darželiui „Buratinas“ suteiktas programos „eTwinning“ mokyklos ženklelis 2023–2024. Tai ne tik asmeninis įvertinimas individualiems mokytojams už jų sėkmingą veiklą, bet ir pripažinimas visai mokyklos komandai už puikius pasiekimus programoje „eTwinning“.

Dar viena sėkmė –  įstaigoje kurtas ir įvykdytas tarptautinis „eTwinning“ projektas „Žaisk ir mokykis lauke“ laimėjo konkurse „Geriausias Lietuvos „eTwinning“ projektas 2023“.

Projekto kūrėjai, „Aitvarų“ grupės ikimokyklinio ugdymo mokytojai Editai Setkauskienei ir jos ugdytiniams, sėkmingai įgyvendinusiems savo, kaip projekto bendrakūrėjų veiklas projekte, Švietimo mainų paramos fondas dovanojo nacionalinį prizą – mokytojai kvietimą dalyvauti „eTwinning“ metinėje tarptautinėje konferencijoje „Inovacijos ir švietimas – būkime kūrybingi su „eTwinning“, ugdytiniams – galimybę aktyviai veikti patyriminiame kūrybiniame STEAM užsiėmime.

Atvykusi į „Aitvarų“ grupę edukologė, „Family Lab Academy” Klaipėdoje vadovė ir mokytoja, Klaipėdos valstybinės kolegijos lektorė Indrė Neimantė skaitė vaikams knygą „Marmiai: Olis ir dažų kibirėlis“. Tai graži ir pamokanti dvynių – rašytojos Indrės Pavilonytės ir dailininko Martyno Pavilonio – istorija apie tai, kaip svarbu nebijoti būti savimi. Patyriminiame kūrybiniame STEAM užsiėmime vaikai gamino istorijos herojus „Marmius“ ir mėgavosi įvairomis veiklomis su jais.

Nauji atradimai, nauji potyriai skatina mus tęsti „eTwinning“ sėkmės istoriją – „Aitvarų“ grupės mokytojos ir vaikai, naudodami Reggio Emilia ugdymo sistemos elementus, tyrinėja šviesą ir tamsą, ieško ir atranda, tai, kas gali šviesti tamsoje jau kitame „eTwinning“ projekte.

 

Edita Setkauskienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja ekspertė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content