Menu Close

Mažais žingsneliais link kito ir vienas kito

Priklausomai nuo laike esamos situacijos ir poreikio jau trečius metus įstaigoje vykdome savanoriškos veiklos projektą „Atrask save“. Savanoriška veikla gali būti įvairi, įtraukianti visus ar po vieną, bet visada naudinga, džiuginanti ir įprasminanti mūsų laiką. Šįkart džiaugiamės lopšelio-darželio darbuotojų įsitraukimu.

Pasiskolinę TV3 idėją „Pyragų diena“, šiais metais kvietėme visus lopšelio-darželio darbuotojus, kurie mėgsta, nori ir gali, kepti pyragus! Tie, kuriems patinka ragauti, buvo kviečiami aukoti. Surinktos lėšos bus padovanotos mūsų ugdymo įstaigą lankančių vaikų šeimoms iš Ukrainos. Iniciatyvos organizatorė mokytojo padėjėja Dana Mackevičienė.

Lapkričio pirmąją savaitę buvo organizuotos savanoriškos veiklos dienos lauke bei pagalba kiemsargei tvarkant lopšelio-darželio aplinką, grėbiant ir išvežant rudens šalnų pakąstus lapus, gražinant savo darbovietės teritoriją. Į šią veiklą įsitraukė virtuvės darbuotojos, mokytojų padėjėjos, administracija ir visi, kuriems svarbi tvarkinga ir jauki įstaigos lauko aplinka.

O išvykoje į Jurbarko kraštą, turėjome galimybę leisti laiką kartu. Jos metu buvę ir esami darbuotojai dalyvavome „Sūrio džiazo“ edukacinėje programoje, ragavome ir mėgavomės įvairių sūrių skoniu. Dar aplankėme Raudonės pilį, bendravome, juokavome, stebėjomės… ir  vienas kito draugijoje praskaidrinome niūrią rudenišką dieną.

Dėkojame visiems dalyvavusiems.

Kiekviena mūsų diena tampa prasminga, jei veikiame su mintimi: „Daryk tai, ką gali; ten, kur esi; su tais įrankiais, kurie tau duoti.“ Teddy Roosevelt

 

Socialinė pedagogė Vilma Brazauskienė

Skip to content