Menu Close

Priešmokyklinio ugdymo „Kregždžiukų“ grupės ugdytiniai lankėsi pasienio užkardoje

Priešmokyklinės „Kregždžiukų“ grupės vaikai aktyviai domisi savo tėvelių profesijomis. Mūsų grupėje populiariausia – pasieniečio profesija. Todėl šių tėvelių dėka keliavome į Kybartų pasienio užkardą –  susipažinti su pasieniečio profesija.

Nuvykus mus pasitiko ir edukaciją pravedė pareigūnė Neringa. Vaikai tapo „mažaisiais pasieniečiais“, iš arti galėjo pamatyti pasienio tvorą, stulpus, kartu su pareigūnu patikrinti kitos šalies  krovininį sunkvežimį ir po ypatingu įrenginiu pažiūrėti į dokumentus.

Kiekvienas pasimatavo pasieniečio uniformą, pažiūrėjo pro tikrus žiūronus, pasėdėjo pasieniečių keturatyje ir kitose transporto priemonėse, neišsigando sirenų, išbandė dar kitas pasieniečių naudojamas priemones. Šiek tiek nusiminėme, kad nepavyko susipažinti su pasieniečių šuniu. „Keturkojis pasienietis“ buvo išvykęs atsiimti savo apdovanojimo, už budrumą ir drąsą.

Dėkojame tėveliams už suorganizuotą vaikams turiningą išvyką. Dalyvaudami edukacijoje vaikai praktiškai galėjo supažinti netik su pasieniečio profesija, bet  suprasti užkardos ir pareigūnų svarbiausią tikslą – budriai saugoti mūsų Tėvynę.

Lina Bakaitienė

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė

Skip to content